Reklama Do pobrania
POWRT » OFERTA

Witam!SPORTFOTO / Agencja Reklamowa Centrum działa od roku 2000 na rynku reklamy i PR pracując często również dla wielu sportowców i Teamów w kraju. Wykonaliśmy dla nich wiele materiałów promocyjnych, gadżetów, opracowaliśmy kolorystykę strojów, prowadzimy im strony internetowe, przygotowujemy materiały PR.

Z satysfakcją podejmiemy się nowych zadań, aby pracować też i dla Państwa. Opracujemy i przygotujemy kompleksowo wszystkie niezbędne materiały reklamowe, wykonamy stronę www, opracowania graficzne na plakaty, foldery, karty pocztowe, kalendarze, itp. projekty.

Zachęcam organizatorów zawodów, jak i dyrektorów grup sportowych, klubów, oraz zawodników - do zamawiania specjalnego, referencyjnego serwisu fotoreporterskiego z przebiegu danej imprezy, czy udziału w niej określonego zawodnika. Często taki materiał jest niezbędny na potrzeby dokumentacji przebiegu sezonu dla obecnych sponsorów, pomaga w uzyskaniu nowych. Oferujemy też stałą opiekę PR - zajmiemy się kontaktem z mediami, prowadzeniem i uzupełnianiem informacji na stronach www teamu czy zawodnika, itp.


Fotografia to nie tylko istotny dla Państwa element w działaniach promocyjnych i reklamowych, ale również pamiątka z przebiegu ważnych uroczystości zawodowych czy prywatnych. Polecamy swoje usługi fotoreporterskie - w tym:
- fotografia reportażowa
- fotografia reklamowa
- dokumentacyjna
- korporacyjna - z imprez integracyjnych,zjazdów, kongresów
- okazjonalna

Warunki pracy zawsze pozostają do indywidualnych ustaleń.
Zapraszam do wspołpracy
Krzysztof "JOT" Jakubowski / SPORTFOTO 01.2012

Sprzęt fotograficzny


Od lat moim faworytem jest sprzęt firmy Nikon. Od niezapomnianego modelu F3, po genialnego F5. Ostatnie lata to czas sprzęu cyfrowego, i kolejne lustrzanki Nikona: D100, D200, D2H, a obecnie Nikon D300, D700 i D3. Obiektywy to Nikkor AF-S 17-55/2.8, AF-S 12-24/4, AF-S 24-70/2.8 czy AF-S 50/1.4 oraz ulubiony Nikkor AF-S 70-200/2.8 VR.
© 2010 SPORTFOTO.com.pl
© 2010 by Jaqbovsky.com All Right Reserved.

MENU:

Home & Foto Search News Oferta Kup Foto Klienci Kontakt

NOTY PRAWNE:

Regulamin serwisu Zasady zakupu Licencja Prywatna

WICEJ:

Reklama Do pobrania Newsletter